Ã–VRIGT / Diverse / Vaser 17188197

nr 1718 8197

Vaser

2 st, flintgods med metallmontering, omkring 1900. Höjd: 11-12 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:15:55

21/8 19:30:18 1      100 kr
23/8 07:57:57 2      Vinnande bud